4 produktów
Czy nadal warto przeprowadzać zabieg regeneracji amortyzatorów? Tak, ale nie we wszystkich przypadkach. Sprawdźmy, kiedy regeneracja amortyzatorów jest opłacalna.
czytaj więcej >W celu wstępnego określenia stanu zużycia amortyzatorów nie musimy każdorazowo wybierać się do Stacji Obsługi Pojazdów. Jak zatem we własnym zakresie ustalić czy nasze amortyzatory mogą nadawać się do dalszej eksploatacji?
czytaj więcej >Pozornie uszkodzenie amortyzatora zdiagnozować jest bardzo łatwo. W razie jego awarii praca zawieszenia zaczyna szwankować, a na powierzchni amortyzatora zaczyna pojawiać się olej. Problem w tym, że ślady oleju lub tego, co bierzemy za olej, nie zawsze muszą oznacza awarię, a sama awaria i nieszczelność amortyzatora nie zawsze kończy się wyciekiem. Jak więc rozpoznać, że wyciek oleju z amortyzatora oznacza jego awarię i w jaki sposób należy postępować w takich przypadkach?
czytaj więcej >Co jest główną rolą amortyzatorów? Tłumienie drgań powstających na styku koła z nawierzchnią oraz dbanie o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Rolę tą amortyzatory samochodowe są w stanie spełniać dostatecznie, dobrze lub bardzo dobrze. Ale są też takie amortyzatory, które komfort i bezpieczeństwo wyniosły na zupełnie nowy poziom. Tak właśnie dzieje się w przypadku amortyzatorów CDC marki Sachs od ZF Aftermarket.
czytaj więcej >KYB (Kayaba) należy do największych producentów amortyzatorów samochodowych na świecie. Fabryki KYB produkują tygodniowo ponad milion amortyzatorów, a szeroka oferta japońskiego producenta dostępna jest na wszystkich kontynentach. Warto podkreślić, że co czwarty samochód wyjeżdżający z fabryki jest wyposażony w amortyzatory KYB. Produkty Kayaby na tzw. ...