4 produktów
Pierwszym objawem, który sugeruje konieczność naprawy wahacza tylnego, jest nadmierne pochylenie koła. Ponadto wszelkie stuki dochodzące z okolic wahaczy, to wyraźny znak, że pojawiła się konieczność naprawy lub wymiany tylnego wahacza.
czytaj więcej >Kierowco, masz wybór! Wymiana wahacza, to kolejna czynność, którą można wykonać samodzielnie, we własnym garażu. Można zaoszczędzić na wymianie. W zasadzie wystarczy odrobina wolnego czasu i chęci, by dokonać wymiany wahacza we własnym zakresie. Jak wymienić wahacz w samochodzie?
czytaj więcej >Wahacz to sztywny element mechanizmu, który wykonuje cykliczny ruch obrotowy wokół stałej osi o ograniczonym kącie obrotu. Po wykonaniu ruchu wahacz wraca do położenia początkowego kończąc tym samym cykl pracy. Podzespół stosuje się powszechnie jako element zawieszenia w samochodzie.
czytaj więcej >Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Wam się oglądać – choćby tylko na zdjęciach – efekty awarii sworznia wahacza, z pewnością wiecie już, że z tym elementem układu zawieszanie po prostu nie ma żartów. Przy małych prędkościach jego uszkodzenie doprowadzić może do istotnych zniszczeń, przy dużych do prawdziwej katastrofy. Dlatego zawsze musicie zwracać szczególną uwagę na wszelkie objawy uszkodzenia sworznia wahacza i reagować natychmiast po ich wykryciu.
czytaj więcej >Produkty marki SWAG dostępne są na rynku od ponad 55 lat. Ich właścicielem jest marka Bilstein. Części samochodowe produkowane i dostarczane są zarówno na rynek OEM (pierwszy montaż), jak i również na rynek części zamiennych.
Jednym z elementów zawieszenia, produkowanych według najwyższych standardów jakości przez firmę Swag jest ...